KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsningar 10616185
nr 1061 6185
Bengt Lilja
(f. 1951), Sverige
Etsningar, 3 st. torrnål, Bengt Lilja (f. 1951), signerade och daterade, en oramad
Bengt Lilja, född 1951 i Sörmland, svensk tecknare, målare och grafiker.
Utrop:
400 kr
Såld:
150 kr
måndag 10 oktober 2016
kl 20:56:53
8/10 00:16:34
100 kr
10/10 19:48:18
Bengt Lilja
Läs mer om Bengt Lilja